96/5/5
تعداد نظرات:0
00:14
شماره مطلب:13965527800
-A A +A
دوره آموزشی یاوران ولایت

یاوران ولایت 96به پایان رسید

به گزارش خبرنگار بسیج دانش آموزی استان مازندران ؛ اختتامیه  دوره آموزشی یاوران ولایت ویژه فرماندهان واحدهای مقاومت پیشگام صبح دیروز 3 مرداد ماه  1396 با حضور مسئولین استانی در مشهد مقدس برگزار گردید.

این دوره آموزشی با هدف تربیت فرماندهان واحد های مقاومت و کادر سازی برای انقلاب اسلامی در دوبخش دانش آموزان (دختر) و (پسر) با تعداد 800 نفر در جوار بارگاه ملکوتی آقا علی ابن موسی الرضا برگزار گردید

سرهنگ رضایی جانشین سپاه کربلا دراین مراسم با اشاره به اهمیت برگزاری این دوره گفت:

تعداد زیادی از فرماندهان دانش آموزی ما ومربیانشان هم در بسیج دانش آموزی سپاه کربلا وهم در اداره کل آموزش وپرورش زحمات زیادی را کشیدند.

وی افزود: حضور دانش آموزان در این دوره اتفاق خوبی را رقم می زند و وقتی در این دوره حضور پیدا می کنند این یعنی پیشرفت،جمهوری اسلامی همین را می خواهد،یعنی ما آماده می شویم برای مملکت خودمان کار کنیم.

هم اینکه دانش آموز ما از استان مازندران یا از جاهای دیگر در  این فضا قرار می گیرد یعنی آماده است برای پیشرفت نظام ما وانقلاب اسلامی کار کند.

ایشان در ادامه  تصریح کرد:قطعا این کار نباید در همین جا خاتمه پیدا کند وانتظار ما این است که فرماندهان واحد دانش آموزی وقتی برگشتند آن اتفاقی که در مدرسه رخ می دهد را پیگیری کنند، همان چیزی که مدنظر مقام معظم رهبری است.

درپایان سرهنگ رضایی جانشین سپاه کربلا مازندران با اشاره به طرح یاوران ولایت خاطرنشان کرد:امروز ولایت نگاه خاصی به مدرسه وجماعت دانش آموز دارد چرا که آینده مملکت را هم اینها میسازند فرمانده واحد دانش آموزی ما هر چیزی که در اینجا یادگرفته و درک کرده است را در محیط مدرسه پیاده کند.

این مراسم  با امضاء عهدنامه دانش آموزان با آرمان های انقلاب و شهدا و جهت فعالیت هرچه بهتر در بسیج به اتمام رسید.

خبرنگار : ابوالفضل ذاکری

افزودن نظر جدید

انتشار دیدگاه به معنای تایید آن نیست . نظرات توهین آمیز منتشر نمی شود .
Image CAPTCHA
لطفا کاراکترهای تصویر را در کادر بالا وارد نمایید.