96/2/19
تعداد نظرات:0
13:35
شماره مطلب:139621925299
-A A +A
در هفتمین دوره مسابقات تکواندو جام باشگاه های آسیا رقم خورد:

دانش آموز فریدونکناری فنی ترین بازیکن آسیا شد

به گزارش مقاومت سایبری دانش آموزی مازندان به نقل از اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش مازندران؛ سید عظیم اسماعیل زاده از کسب عنوان فنی ترین بازیکن توسط دانش آموز فریدونکناری در هفتمین دوره مسابقات تکواندو جام باشگاه های آسیا خبر داد.

مدیر آموزش و پرورش شهرستان فریدونکنار افزود: هفتمین دوره مسابقات جام باشگاه های آسیا(G11) با حضور تیم های شهرداری ورامین، باشگاه مقاومت و شهدای مدافع حرم ساری از ایران، عمان، پاکستان، افغانستان و عراق در 2 گروه به مدت 2 روز در سالن سید رسول حسینی شهر ساری به میزبانی هیئت تکواندو استان مازندران برگزار شد.

وی تصریح کرد: تیم شهدای مدافع حرم و شهرداری ورامین برای رسیدن به قهرمانی در فینال رودروی هم قرار گرفتند که در نهایت تیم شهرداری ورامین عنوان قهرمانی جام باشگاه های آسیا را به خود اختصاص داد و تیم شهدای مدافع حرم نائب قهرمان شد.

اسماعیل زاده اظهار کرد: مهدی محمودی از تیم شهدای مدافع حرم در وزن 54- کیلوگرم که توانست با غلبه بر حریف خود تنها امتیاز تیمش را در فینال این رقابتها بدست آورد، از سوی کمیته فنی مسابقات به عنوان فنی ترین بازیکن این دوره از رقابتهای جام باشگاه های آسیا شناخته شد.

وی خاطر نشان کرد: مهدی محمودی دانش آموز سال سوم رشته معماری در هنرستان فنی و حرفه ای امام خمینی(ره)فریدونکنار در سبک کیوروگی در این دوره از مسابقات حاضر بوده و نائب قهرمانی مسابقات تکواندوی آزاد کشوری را در کارنامه ی خود دارد.

افزودن نظر جدید

انتشار دیدگاه به معنای تایید آن نیست . نظرات توهین آمیز منتشر نمی شود .
کد امنیتی
اگر شما یک بازدید کننده انسانی هستید و یک ربات نیستید به چالش و آزمون زیر پاسخ دهید.