96/6/12
تعداد نظرات:0
16:26
شماره مطلب:139661228861
-A A +A

مصاحبه بارتبه های دو رقمی کنکور سراسری بسیج دانش آموزی شهرستان خوی

دانش آموزان رتبه های برترموفقیت در کنکور سراسری را مدیون ایجاد انگیزه و تقویت ایمان در دوره های بسیج دانستند.

 

 

به گزارش بیست استان آذربایجان غربی،دانش آموز بسیجی رحیمه خلیل لو رتبه 24 رشته انسانی کنکور سراسری سال 96 در گفتگو با خبرنگار باشگاه سایبری حوزه بسیج دانش آموزی حضرت سکینه (س)خوی یکی از عوامل موفقت در کنکور را شرکت در آیه های تمدن بسیج خواند و گفت : شرکت در دوره های بسیج نقش مهمی در ایجاد انگیزه وتقویت ایمان من داشته است که اولین گام آشنایی شرکت در طرح آیه های تمدن بسیج دانش آموزی بود .

و ی همچنین دیگر عوامل موفقیت خود را برشمرد و گفت : توکل به خداوند و کوشش شبانه روزی وحمایتهای خانواده  از دیگر عوامل تاثیرگذار در موفقیت می باشد
خلیل لو افزود: هر چقدر هدف مهم تر و محکم تر باشد به همان اندازه باید تلاش و پشتکار مستمرانجامداد و همواره به پیشرفت فکرکرد و دراین راه نباید ایستاد و ناامید شد

رتبه 24 کنکورسراسری نقش خانواده را مهم توصیف کرد و افزود : درست است که خانواده و حمایتهای آنها مهم است و ایجاد یک محیطی آرام می تواند در درس خواندن کمک کند اما اولویت نباید قرارگیرد چرا که اگر خانواده ای پرتنش باشد نباید فرزندان آنها از پیشرفت عقب بمانند و ناهمواریها رابرای خود صاف و با امیدواری به راه خود ادامه دهند.

رحیمه خلیل لونقش خود در پیشرفت کشور را تشریح و گفت: من به نوبه خودم می خواهم با تمرکز براستعدادهایم در حوزه رشته تخصصی انسانی در تصمیم گیری های مهم کشور نقش یک دانشجوی انقلابی را ایفا کنم.

آیسان ولینژاد رتبه ی 24 رشته تجربی کنکور سراسری در گفتگوی خبری عامل موفقیت خود ر اتلاش تمرین زیاد و برنامه ریزی تحصیلی دانست و گفت : بهترین جرقه ای که در جهت پیشرفت درسی در من زده شد شرکت در المپیاد پایه ای علمی فیزیک بسیج بود

وی افزود :خانواده بزرگترین نقش در تامین محیط سالم و تطبیق برنامه های منزل با برنامه های محصلین دارد و همچنین علاقه و پشتکار مهمترین عامل در ایجاد انگیزه برای پیشرفت می باشدنه اینکه تنها رتبه بالا در کنکوربیاوریم و به این بیاندیشیم که موفقیت و پیشرفت فقط در کنکور پذیرفته شدن است.

بلکه با داشتن هدف بتوانیم در تمامی زمینه های زندگی موفق باشیم ونقش خود را در پیشرفت کشور عزیزمان به نحو شاسیته ای ایفا کنیم.

زهرا قربانی نیز یکی دیگر از رتبه های 2 رقمی کنکور که رتبه 95 رشته انسانی را کسب کرده است گفت: من پارسال بعنوان رئیس شورای قشربسیج دانش آموزی و فرمانده واحد پیشگام بودم که با شرکت در دوره های تخصصی بسیج در زمینه های مختلف از جمله توکل به خداوند و نترسیدن را یاد گرفتم و همچنین تلاش و پشتکار را جهت پیشرفت کشورم سرلوحه خود قراردادم .

وی افزود : انتخاب رشته باید براساس تواناییها و علاقه صورت پذیرد چرا که علاقه اگر نباشد موفقیتی نیز شامل حال نخواهد شد چرا که علاقه سبب ایجاد انگیزه و تلاش می شود.

قربانی بسیج را عامل ایجاد بصیرت و توکل به خداوند دانست و تشریح کرد : بصیرت افزایی یکی از وظایف نوجوانان و جوانان ایرانی است که به این طریق می توانیم همیشه چشم به دهان رهبری وتابع فرامین ایشان باشیم و هیچگاه در هیچ زمینه ای در جهت پیشرفت کشور از پاننشینیم و اگر هم گاهی ناامیدی به سراغ مان آمد بازهم به خواسته های رهبری ازجوانان توجه کرده و عقب نشینی نکنیم.

 

 

افزودن نظر جدید

انتشار دیدگاه به معنای تایید آن نیست . نظرات توهین آمیز منتشر نمی شود .
کد امنیتی
اگر شما یک بازدید کننده انسانی هستید و یک ربات نیستید به چالش و آزمون زیر پاسخ دهید.